Rejestracja | Odzyskaj haslo

Łącznie użytkowników: 1,677,695
Najnowszy użytkownik: ymxwhzqzis

O nas

OSP w Skrzeszewie została powołana do życia w 1921 roku przez grupę mieszkańców której przewodził Stefan Strus właściciel majątku Ignacpol,poseł na Sejm II Rzeczpospolitej.

SkrzeszewTUBE

Więcej filmów

OSP Skrzeszew
08-307 Repki
Skrzeszew tel. 998
lub 112
ospskrzeszew1@wp.pl

Jak oceniasz nowy wygląd naszego serwisu?

Super!
80% [4 głosów]

Całkiem niezła
20% [1 głos]

Taka sobie
0% [0 głosów]

Słaba
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 5
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 01/04/2011 21:05

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

16/10/2019 06:09
Ознакомьт
есь с новейшей версией CryptoTab - http://bit.ly/2OOm
u60 В течение последнег
о времени мы работали над тем, чтобы

12/10/2019 18:16
w w w. buyrealdocuments.c
c - Guaranteed legit original passport,citizensh
ip,Id cards,drivers license,diplomas,d
egrees,certificate
s service available. Tourist and business visa services available to r

11/10/2019 10:05
Получать плату за посещение
сайтов — это утопия? Нет, если речь о CryptoTab — первом в мире браузере со встроенны
Đź

04/10/2019 19:07
w w w. buysellfakepasspor
t.cc Il nostro team e un produttore unico di documenti falsi di qualita. Offriamo solo passaporti falsi di alta qualita originali, patenti di guida, carte d'identita, fr

01/10/2019 17:14
Unser Team ist ein einzigartiger Hersteller von qualitativ hochwertigen gefalschten Dokumenten. Wir bieten nur Original gefalschte Reisepasse, Fuhrerscheine, ID-Karten, Briefmarken und andere Produk

Pogrzeb Dh. Zbigniewa Tomczuka

Pogrzeb Dh. Zbigniewa TomczukaW dniu 16.11.2011 braliśmy udział w uroczystościach pogrzebowych w Gródku. Był to pogrzeb Ojca naszego strażaka, również strażaka Dh.Zbigniewa Tomczuka z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Gródku.

Gminne ćwiczenia jednostek OSP

Gminne ćwiczenia jednostek OSP19 października w Zespole Szkół w Skrzeszewie przeprowadzono próbny alarm pożarowy. Pożar miał wybuchnąć w pracowni chemicznej. Przed strażakami stało zadanie nie tylko ugaszenia ognia, ale również odnalezienia i ewakuacji dwóch osób. Przebywający w szkole uczniowie, nauczyciele i pracownicy zostali ewakuowani na boisko szkole.

Kontrola

KontrolaW dniu 26.10.2011roku odbyła się kontrola sprzętu oraz umiejętności naszych strażaków, przeprowadzona została przez zespól kontrolny powołany przez Komendanta Powiatowego PSP w Sokołowie Podlaskim. Zespół ocenił nasze zmagania na ocenę bardzo dobrą.

Nowy sprzęt w OSP

Nowy sprzęt w OSPW tym roku nasza jednostka wzbogaciła się o nowy sprzęt, który bardzo podniesie bezpieczeństwo na obszarze, który zabezpieczamy. Nowy sprzęt to min:

- drabina pożarnicza ZS2100
- pompa szlamowa HONDA WT-30X
- rozpieracz ramieniowy SP4240
- rozpieracz kolumnowy TR4350

Wypadek w Sawicach

Wypadek w SawicachDyżurna Stanowiska Kierowania PSP w Sokołowie Podlaskim w dniu 21.08..2011r około godziny 17:40 zadysponował nasz zastęp SRD do wypadku w miejscowości Sawice.