Rejestracja | Odzyskaj haslo

Łącznie użytkowników: 1,677,695
Najnowszy użytkownik: ymxwhzqzis

O nas

OSP w Skrzeszewie została powołana do życia w 1921 roku przez grupę mieszkańców której przewodził Stefan Strus właściciel majątku Ignacpol,poseł na Sejm II Rzeczpospolitej.

SkrzeszewTUBE

Więcej filmów

OSP Skrzeszew
08-307 Repki
Skrzeszew tel. 998
lub 112
ospskrzeszew1@wp.pl

Jak oceniasz nowy wygląd naszego serwisu?

Super!
80% [4 głosów]

Całkiem niezła
20% [1 głos]

Taka sobie
0% [0 głosów]

Słaba
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 5
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 01/04/2011 21:05

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

16/10/2019 06:09
Ознакомьт
есь с новейшей версией CryptoTab - http://bit.ly/2OOm
u60 В течение последнег
о времени мы работали над тем, чтобы

12/10/2019 18:16
w w w. buyrealdocuments.c
c - Guaranteed legit original passport,citizensh
ip,Id cards,drivers license,diplomas,d
egrees,certificate
s service available. Tourist and business visa services available to r

11/10/2019 10:05
Получать плату за посещение
сайтов — это утопия? Нет, если речь о CryptoTab — первом в мире браузере со встроенны
Đź

04/10/2019 19:07
w w w. buysellfakepasspor
t.cc Il nostro team e un produttore unico di documenti falsi di qualita. Offriamo solo passaporti falsi di alta qualita originali, patenti di guida, carte d'identita, fr

01/10/2019 17:14
Unser Team ist ein einzigartiger Hersteller von qualitativ hochwertigen gefalschten Dokumenten. Wir bieten nur Original gefalschte Reisepasse, Fuhrerscheine, ID-Karten, Briefmarken und andere Produk

Zebranie sprawozdawcze

Zebranie sprawozdawczeOchotnicza Straż Pożarna w Skrzeszewie ma zaszczyt zaprosić na Walne zebranie Sprawozdawcze za 2012 rok które odbędzie się 19 stycznia 2013 roku o godzinie 15.00 w strażnicy OSP.

Wesołych świąt!

Wesołych świąt!Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
wielu głębokich i radosnych przeżyć,
wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości
oraz błogosławieństwa Bożego
w każdym dniu nadchodzącego Roku
życzy Ochotnicza Straż Pożarna ze Skrzeszewa.

Kontrola gotowości bojowej

Kontrola gotowości bojowejDnia 21.11.2012r. Ochotnicza Straż Pożarna w Skrzeszewie była kontrolowana przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim.

Nowy system alarmowania w naszej straży

Nowy system alarmowania w naszej strażyDnia 13.10.2012 otrzymaliśmy nowy system alarmowania DSP-50 z terminalem sms, z możliwością powiadamiania strażaków za pomocą wiadomości SMS.System ten jest przeznaczony do zdalnego, radiowego uruchamiania syren alarmowych Obrony Cywilnej i Ochotniczych Straży Pożarnych oraz do alarmowania/powiadamiania osób wyposażonych w pagery (DSP-90S) i telefony komórkowe (Terminal DTG-53).

Ćwiczenia gminne

Ćwiczenia gminneW dniu 25 września 2012 r o godz. 10.05 Powiatowe Stanowisko Kierowania otrzymało zgłoszenie o pożarze, jaki ma miejsce w stolarni w miejscowości Wyrozęby gmina Repki. Dyżurny PSK zadysponował na miejsce 3 jednostki OSP z Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego z terenu gminy Repki oraz jeden zastęp z JRG PSP Sokołów Podlaski.